HUZURISTAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HUZURISTAN FORUM

http://www.huzuristan.com forumları

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bana Bunun Cevabını Verin..Geç Olmadan!

YazarMesaj
kutlukbilge
Forum averesi
Forum averesi

Nereden : Malatya
Meslek : Öğrenci

Bana Bunun Cevabını Verin..Geç Olmadan! Empty
MesajKonu: Bana Bunun Cevabını Verin..Geç Olmadan!   Bana Bunun Cevabını Verin..Geç Olmadan! Icon_minitimePerş. Mayıs 20, 2010 8:16 pm

--->Dünyaya Geldin Kimse Birşey Sormadı Sana
--->Büyüdün Ya Alevi Doğdun Yada Sünlü ;Sorulmadı
--->Ya Hristiyan Doğdun Ya Müslüman...Ya Çinli Ya Japon Yada Şımarık Bir Amerikalı Sorulmadı...
--->Şuna İnancaksın Dediler ...Bir Yaradan Var Dediler ........

....Kaç Çeşittt Din Var...şansına nerde doğarsan....

Fakat Size Birşey Sormak istiyorumm ---Ya Yoksa,Tanrı Yoksa (Bu Evreni İllaki Birisi Yaratmıştır) ....Napıcaksın...Sonunuzu Düşündünüzmü hiç.Hiç sormadınız dimi....doğdun yaşlandın öldün .eee öldüün napıcaksın..diğer taraf yok bi düşün...yok olucaksın toprak olucaksınn...insan yaşamının felsefesi nedir??? Yaşadıgın Süre Boyunca En Büyük Haz Seviyesine Ulaşmak Değilmi??Sevişme,güzel bir yemek,,arkdaşlarınla mutlu bir vakit geççirme.....eee bunları yaşadınn..ve öldün eline ne geçti ...............................................................................
.......................................

Koca BİR HİÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇ

Arkdaşlar Hiç Düşünmedinizmi....K.Bakmayın Ama O Yoksa Biz *** Yedik................ Ölücez Ve Herşey Biticek Eger O Yoksa ..... Diğer Taraf Herşey Yalan Olucak ....Bir Değerimiz Olmıyacak...Biticezz

---------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------

ya Varsa::: Arkdaşlar Aynı Pilav Yenmez Bİldiginiz Gibi...Diğer Tarafta Herşey Önümüze Gelicek Cennet Varsa Eger...EEE Sıkılmıyacakmıyız? Hep Aynı Şeyler Hırs Yok Çaba Yok...Hep AYnı Hep Aynıı..kız İstiyoruz Yanımızda Yemek İstiyoruz Yanımızda.........Sonuuuu Yokmuuuuuu............Lanet Olsunnn Bi Sonu Yokmu Bunlarınnnn....Çıldçırıcam....Allah Bizi Yarattı ise Allah'ı kim Yarattı O Yaratılmamıştır Diyorsunuzzzzzz...........EEEE NAsıl Bişey Aklım Ermiiyor...Aklım Nasıl Ersin Buna BÖYLE BİRŞEY OLABİLİRMİ YAaaaaaaaaaaa...........K.b Çıldırdım :S...Bana Biri Açıklama Yapsın Mantıklı Lütfenn..

Bana Bunun Cevabını Verin..Geç Olmadan!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Son Nefes - Saril Bana
» Kucuken babam bana hep derdi: