HUZURISTAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HUZURISTAN FORUM

http://www.huzuristan.com forumları

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

aşık oldum

+2
SU PERİSİ
moonlight
6 posters
YazarMesaj
ZAVALI K
Misafir
Anonymous

aşık oldum Empty
MesajKonu: aşık oldum   aşık oldum Icon_minitimeCuma Eyl. 22, 2006 12:26 pm

Selam, ben okula yeni gelen bir çocuğa aşık oldum, ama o bilmiyordu. Okula ilk geldiğinde aramız çok iyiydi, çok iyi arkadaş olmuştuk. Ta ki arkadaşlarımdan biri, öğretmenler önünde onu sevdiğimi söyleyinceye kadar… Bu olayın sonrasında benimle neredeyse hiç konuşmuyor. Arkadaşlarla derste şakalaşırken, “al şu sevgilini başımdan” diye şakalaşıyorlar, o da “al sevgilim” diyor. Ben onunla ne yapacağımı bilemiyorum. Aslında onun sevgilim olmasını çok istiyorum.
moonlight
Forum gezgini
Forum gezgini
moonlight

Erkek

aşık oldum Empty
MesajKonu: Geri: aşık oldum   aşık oldum Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2006 12:11 pm

inşallah sevgilin olur
SU PERİSİ
Forum yerlisi
Forum yerlisi
SU PERİSİ

Kadın
Nereden : WaTeR WoRlD

aşık oldum Empty
MesajKonu: Geri: aşık oldum   aşık oldum Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2006 9:25 pm

walla ben sana bi tavsiyede bulunumm ne kadar güzin ablaki kadar iyi olmasada, bnmde böle bişey başıma geldi ve bende aynı tepkiyi gösterdim.Yani konuşmadım,amaaa belkide senden çekiniyordur,sen ona yeterli güvenni tam veremiyorsan konuşmaz ,bence sen git kızla konuşmakta ısrar et ,zaman geçsin,sonra ise çıkma teklifi vs. ne etceksen et.Düşüncelerini açıkça söle yani,çekinme.
http://www.huzuristan.com
_PsKoPaT_TR_
Moderatör
Moderatör
_PsKoPaT_TR_

Erkek
Nereden : CeHeNnEm
Meslek : KaTiL
Hobileriniz : CiNaYeT

aşık oldum Empty
MesajKonu: Geri: aşık oldum   aşık oldum Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2006 9:32 pm

Öldür o çocoğuuuuu

En son tarafından Perş. Şub. 01, 2007 6:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
güzinabla
Forum averesi
Forum averesi
güzinabla

Kadın

aşık oldum Empty
MesajKonu: Merhaba Zavallı Kız Zuzu.   aşık oldum Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2006 10:03 pm

İçinde bulunduğun durum, arkadaşının şakasıyla daha da zor bir hal almış anladığım kadarıyla. Fakat birini severken veya beğenirken onun da bize karşı ne hissettiğini bilmemiz iyi olacaktır. Eğer aklında başka birisi varsa veya sana ilgi duymuyorsa, zorla bir ilişki başlatamazsın. Bu sebeple onun hareketlerini dikkatlice tahlil et ve sen de ona göre davran. Böyle davranmak incinmeni de önleyecektir
UguR
Forum gevezesi
Forum gevezesi
UguR

Erkek
Nereden : Seni pek alâkadar etmez
Meslek : Emekli Öğrenji
Hobileriniz : Sİnema , PC , Türk ve Yabancı Halk musikisi

aşık oldum Empty
MesajKonu: Geri: aşık oldum   aşık oldum Icon_minitimePaz Kas. 26, 2006 11:50 am

Ya sevgili bulupta napıcan en fazla 1 ay sürer ben sana söyleyeyim en iyisi böyle gir nete takıl. İnan bana bu siteye girince daha çok eğleniyorum.. Herşeyi unutuyorum sevgilide neymiş .Evdeki interneti kapattırmasam 24 saat çıkmam siteden ama böyle zor oluyo kafe köşelerinde Smile
3lçin
Forum averesi
Forum averesi
3lçin

Kadın
Nereden : bursa
Meslek : öğrenci

aşık oldum Empty
MesajKonu: Geri: aşık oldum   aşık oldum Icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 3:15 am

bence sen kızı elinde tutamıosun ben aynı kişiyle tam 5 aydır cıkıorum sıkılabilirsin zaman zaman ama daha sonra alışıosun zaten hayatının bi pharçası oluoo:D Very Happy

aşık oldum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-