HUZURISTAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HUZURISTAN FORUM

http://www.huzuristan.com forumları

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ne yapıcam durum karışık

3 posters
YazarMesaj
moonlight
Forum gezgini
Forum gezgini
moonlight

Erkek

ne yapıcam durum karışık Empty
MesajKonu: ne yapıcam durum karışık   ne yapıcam durum karışık Icon_minitimeSalı Ekim 03, 2006 5:59 pm

bir kizi deli gibi nasil seviyodum ama artik ondan nefret ediyom cunku bana oyle seyler soylediki hayatimda boyle yerin dibine girmedim o bana oyle yalanlar soylemiski, oyle sozler dediki artik onun yuzunu bile gormek istemiyorum cunku ondan nefret etiyom ismini vermeye gerek yok o kendini biliyo ve ona birsey diyecem benim dek sucum onu sevmekti seni cok ve deliler gibi sevmistim artik benim yuzume bile gozukme ama bir gun bir yerde karsilasirsak sana selam verme bile yok sana ask hayatinda dilerim ve bana yaptiklarini baska bir kisiye yap o kisler benim gibi duyarli olmaya bilir diyorum.
ama durumum karşık..ne yapıcam bennn
k_e_d_i
Forum aşığı
Forum aşığı
k_e_d_i

MesajKonu: Geri: ne yapıcam durum karışık   ne yapıcam durum karışık Icon_minitimeSalı Ekim 03, 2006 8:34 pm

şimdi kızın ismini vermediğine ve burdan bişeyler yolladığına göre bu kızı bu sitede biz tanıyoruz.Adını sölemeye değmiceni söledin ama ,kızın adı ne?
UguR
Forum gevezesi
Forum gevezesi
UguR

Erkek
Nereden : Seni pek alâkadar etmez
Meslek : Emekli Öğrenji
Hobileriniz : Sİnema , PC , Türk ve Yabancı Halk musikisi

MesajKonu: Geri: ne yapıcam durum karışık   ne yapıcam durum karışık Icon_minitimePerş. Ara. 07, 2006 3:32 pm

Takma kafana ya kız milleti değilmi hepsi aynı değil ama bazılarıda böyle dengesiz olabiliyo unut gitsin
http://www.huzuristan.com

ne yapıcam durum karışık
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-