HUZURISTAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HUZURISTAN FORUM

http://www.huzuristan.com forumları

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

seni çok rahatsız ediyorum ama napiim sorunlar bitmioo

+2
ailton
k_e_d_i
6 posters
YazarMesaj
k_e_d_i
Forum aşığı
Forum aşığı
k_e_d_i

seni çok rahatsız ediyorum ama napiim sorunlar bitmioo Empty
MesajKonu: seni çok rahatsız ediyorum ama napiim sorunlar bitmioo   seni çok rahatsız ediyorum ama napiim sorunlar bitmioo Icon_minitimeC.tesi Ekim 07, 2006 8:58 pm

şimdicime olay şu"tatilde bi arkadaşımın arkadaşıyla tanıştım,çocuk bana çıkma teklifi etti.Bende çıkınca ne halt yicen die sormaya başladım..sonra ben onu silmişim(hiç hatırlamıyorum)bi gün bana dediki eee erkek buldunmu bende hyr dedim oda beni bekledin haa die espiri yapmaya başladı bende birazcık tersledim oda alıngan hemen küsüo bu sefer küsünce bişey demedim dediki bana en son konuşmamızda niyetliydin ama noldu ,bende yok nerden çıkardım fln dedim...sonrada birbirimize kırıcı şeyler söledik o bnm gönlümü almaya çalıştı fakat ben yorgun olduğumdan yine tersledim fakat çocuk anlamıo çıkmıcam diom inat ecdio zorlada güzellik olmaz ki sıktı artık beni gerçi ben bişey yaparım ya yinede bi sna danışıyım dedim ne önerirsin...
ailton
Forum averesi
Forum averesi

MesajKonu: Geri: seni çok rahatsız ediyorum ama napiim sorunlar bitmioo   seni çok rahatsız ediyorum ama napiim sorunlar bitmioo Icon_minitimeC.tesi Ekim 07, 2006 10:11 pm

sen cok konusuyosun
ailton
Forum averesi
Forum averesi

MesajKonu: Geri: seni çok rahatsız ediyorum ama napiim sorunlar bitmioo   seni çok rahatsız ediyorum ama napiim sorunlar bitmioo Icon_minitimeC.tesi Ekim 07, 2006 10:12 pm

kedi burdayeniyim ceneni kapa
hüseyin
ADMİN
ADMİN
hüseyin

Erkek
Nereden : Aslen nijerya
Meslek : Çalıp çırpıcı
Hobileriniz : Bilgisayar elektrik elektronik

MesajKonu: Geri: seni çok rahatsız ediyorum ama napiim sorunlar bitmioo   seni çok rahatsız ediyorum ama napiim sorunlar bitmioo Icon_minitimeC.tesi Ekim 07, 2006 11:34 pm

Very Happy
http://www.huzuristan.com
MuZuR_KiZ
ADMİN
ADMİN
MuZuR_KiZ

Kadın
Nereden : Cehennemin Dibi Gelcen Mi???
Meslek : Psikopat Psikolog
Hobileriniz : Korkularım

MesajKonu: Geri: seni çok rahatsız ediyorum ama napiim sorunlar bitmioo   seni çok rahatsız ediyorum ama napiim sorunlar bitmioo Icon_minitimePaz Ekim 08, 2006 10:34 am

kedicim bu çocuu ben nie bilmiorum Mad
_PsKoPaT_TR_
Moderatör
Moderatör
_PsKoPaT_TR_

Erkek
Nereden : CeHeNnEm
Meslek : KaTiL
Hobileriniz : CiNaYeT

MesajKonu: Geri: seni çok rahatsız ediyorum ama napiim sorunlar bitmioo   seni çok rahatsız ediyorum ama napiim sorunlar bitmioo Icon_minitimePaz Ekim 08, 2006 1:08 pm

Wallahi ya ne çok konuyosn bee
k_e_d_i
Forum aşığı
Forum aşığı
k_e_d_i

MesajKonu: Geri: seni çok rahatsız ediyorum ama napiim sorunlar bitmioo   seni çok rahatsız ediyorum ama napiim sorunlar bitmioo Icon_minitimePaz Ekim 08, 2006 1:51 pm

sen biliyosun minecim hani anlatmıştım ya önceden iSmimi bilmiodu vs.vs. o işte bu...Bu arada yeni gelen şahsiyete merhaba ama beni susturmak imkansızdır,SUSMA SUSTUKÇA SANA SIRA GELİCEK!!!!!!!!!!!!!! Razz Razz Razz
güzinabla
Forum averesi
Forum averesi
güzinabla

Kadın

MesajKonu: Geri: seni çok rahatsız ediyorum ama napiim sorunlar bitmioo   seni çok rahatsız ediyorum ama napiim sorunlar bitmioo Icon_minitimePaz Ekim 08, 2006 2:46 pm

sana önerim..kalbinin sesini dinlemen canım.kalbin ne diyosa onu yap ama mantık çerçevesi içerisinde kalmaya dikkat et...sonradan keşke dememek için içinden geldiği gibi davran ve gururu da bi kenara bırak pişman olmamak için.
ayrıca zorla da güzellik olmaz..karar senin Wink

seni çok rahatsız ediyorum ama napiim sorunlar bitmioo
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sefa senden nefret ediyorum