HUZURISTAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HUZURISTAN FORUM

http://www.huzuristan.com forumları

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Doğum tebriği mesajları

2 posters
YazarMesaj
hüseyin
ADMİN
ADMİN
hüseyin

Erkek
Nereden : Aslen nijerya
Meslek : Çalıp çırpıcı
Hobileriniz : Bilgisayar elektrik elektronik

Doğum tebriği mesajları Empty
MesajKonu: Doğum tebriği mesajları   Doğum tebriği mesajları Icon_minitimePerş. Kas. 16, 2006 5:20 pm

365 sayfalık bir öykü daha başlıyor, Her güne bir yaprak sakla, Her yaprağa bir öykü sığdır mutluluk de adına. NICE GUZEL OYKULER SENIN OLSUN. IYI KI DOGDUN

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğumgünün kutlu olsun!

BIRAZ SANS, BIRAZ SEVGI VE SABIR, BIRER PARCA ZAMAN, BASARI VE MEMNUNIYETI DE EKLERSEK MALZEMELERE, HEPSINI KARISTIRIP SENIN ICIN UZUN VE DILEKLERININ GERCEKLESTIGI BIR "HAYAT PASTASI" YAPABILIRIZ SANIRIM... NICE YASLARA

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara...

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğumgünü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar!

Gülmek senin için bir tutku olsun eğer birgün ağlarsan o da mutluluktan olsun MUTLU YILLAR

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. DOGUMGUNUN KUTLU OLSUN
http://www.huzuristan.com
hacı
Forum averesi
Forum averesi
hacı

Doğum tebriği mesajları Empty
MesajKonu: Geri: Doğum tebriği mesajları   Doğum tebriği mesajları Icon_minitimePaz Kas. 19, 2006 3:08 pm

Bir nasihat: Kendine dikkat et.
Bir rica: Sakın değisme!
Bir Dilek : Beni unutma.
Bir Yalan : Seni hiç sevmiyorum.
Bir Gercek : Seni çok özlüyorum.

Doğum tebriği mesajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-